• У Києві закрили метро, школи та садки

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 19 лютого 2014 року

У зв'язку з озброєним антиурядовим протистоянням у центрі столиці України, а також загрозою терористичних актів, голова КМДА розпорядився сьогодні закрити Київський метрополітен, школи та дитячі садки в Шевченківському, Печерському, Голосіївському та Подільському районах міста.

Як повідомляє оперативний штаб КМДА щодо забезпечення сталої життєдіяльності Києва, рух буде відновлено після стабілізації ситуації в місті, про що оголосять додатково.

Штаб також закликає киян і гостей міста не користуватися особистим автотранспортом у місцях протистояння, переміщатися тільки наземним пасажирським транспортом.

У КМДА запевнили, що в місті організовані додаткові маршрути від усіх станцій метро, тому міський наземний транспорт працюватиме у посиленому режимі.

Школи та дитсадки у вищевказаних районах Києва закрили для забезпечення безпеки дітей і працівників навчальних закладів, зазначив глава КМДА Володимир Макеєнко.

Нагадаємо, заворушення в Києві почалися з новою силою вдень 18 лютого 2014 року після того як вранці апарат Верховної Ради відмовився зареєструвати законопроект про повернення до Конституції 2004 року, підготовлений опозиційними фракціями.

Читайте також: 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...