• Кернес показав свій дорогий годинник

  • Неділя, 16 лютого 2014 року

Харківський міський голова Геннадій Кернес 10 лютого виклав в соціальних мережах Instagram і Фейсбук свою фотографію, де на його руці продемонстрований годинник марки Rolex.

На круглому циферблаті із зеленою шкалою в нижній частині годинника зображений Герб Харкова. Свою фотографію мер підписав: «Час ― головний фактор».

Подібного годинника марки Rolex Milgauss можна замовити за $7 тис.

Фотографія Кернеса викликала на його сторінках широку дискусію. Одні користувачі Фейсбук назвали годинник «патріотичним», інші звинуватили мера в «розтраті грошей платників податків». Нижче кілька з останніх коментарів:

«Час заспокоїть, вилікує і розкриє очі багатьом!»

«Годинник тільки для мера. Навіть ROLEX поважає Харків».

«Дуже патріотично! Хороший приклад для інших людей, як треба любити своє місто!»

«Модель гідна: сувора і аскетична ― для справжніх самураїв!... Rolex Oyster Perpetual Milgauss втілила останні технічні досягнення, що збільшують здатність годинника протистояти магнітним інтерференціям... Настільки високі рівні магнітного поля в Харкові?!!»

«Соромно носити, а тим більше хвалитися такими годинниками, коли народ країни в більшості своїй тягне убоге існування».

«А в чому проблема? Може собі дозволити: купив, показав, похвалився, на відміну від…, яких тільки журналісти і ловлять на невідповідності доходів видаткам. Годинник стильний, мені сподобався».

«Друзі, щасливі часу не спостерігають, особливо на руці іншого!»

Відзначимо, за результатами дослідження «Укрінформу» Геннадій Кернес вважається одним з найактивніших користувачів соцмереж серед українських мерів. Раніше він виклав на своїх сторінках фото свого онука Петра. Читачі сторінки міського голови відразу почали обговорювати, на кого схожий Кернес-молодший.

Читайте також:

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...