• Влада Болгарії планує штрафувати за самостійний ремонт авто

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 11 лютого 2014 року

Транспортна комісія Болгарії внесла на розгляд до Народних зборів (парламенту) поправки до закону «Про дорожній рух», що передбачають введення штрафів для водіїв авто, які ремонтують свій транспорт поза зареєстрованих сервісних майстерень.

Розмір штрафу пропонується встановити в розмірі 1000 левів (€500) для фізичних осіб та 3000 левів (€1500) для юридичних, повідомляє сайт «Болгарія сьогодні». 


На думку авторів законопроекту, навіть якщо власник машини знає, як виконати складний ремонт свого автотранспорту і має належну освіту, але для цієї мети він не може використовувати гараж або майданчик перед будинком, а тільки автотехнічний центр або майстерню, зареєстровані у Виконавчому агентстві «Автомобільної адміністрації».

«Оскільки на території Болгарії немає точних даних щодо кількості сервісних центрів, і немає ніяких регламентів для цього виду діяльності і всі, кому не лінь, можуть почати займатися ремонтом автотранспорту, ми запропонували прийняти поправки, які допоможуть навести порядок у цій сфері діяльності», ― цитує видання коментар заступника голови Національної асоціації автосервісів Дінко Хулка.

За його словами, власникам автомобілів буде дозволено виконувати самому тільки невеликий ремонт, наприклад, замінювати шини або лампочки.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...