• 600-кілограмовий товстун із Саудівської Аравії скинув 300 кілограмів

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Неділя, 9 лютого 2014 року

Саудівський хлопець Халед Аль Шаері, який недавно ще важив 610 кг, схуд наполовину.

Про це повідомляє видання Emirates 24/7 із посиланням на саудівську газету Ajel.

Підліток із Саудівської Аравії, який прославився як найтовстіший хлопець у світі, за 4 місяці інтенсивного лікування у спеціалізованій лікарні вже скинув 320 кг і зараз важить 290 кг, повідомляє видання.

17-річного хлопця у публікації називають «переможцем ожиріння», зазначаючи, що після стрімкого процесу схуднення Халід відчув себе більш упевнено, адже до цього він, прикутий до ліжка, багато років переживав важку депресію.

Лікар Айєд Аль-Кахтані, що керує процесом лікування Халеда, сказав, що лікування йде чудово, легені й серце функціонують значно краще, і що зараз хлопець може рухати ногами й навіть сидіти на стільці.

Раніше, щоб перемістити до столичної лікарні хлопця з його домівки у провінції Джизан, знадобилося понад 50 осіб із служби цивільної оборони та лікарів, а також підйомний кран.

Зазначається, що для лікування хлопця було розроблено поетапну програму, в рамках якої передбачено провести повне медичне обстеження, створити добру психологічну атмосферу, використовувати дієту для схуднення та здійснити на шлунку операцію. В ході лікування Халед, який страждає на діабет та ускладнене дихання, має доступ до Інтернету, ігор й мобільного телефону.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...