• Радикали Євромайдану попередили про можливість відновлення бойових дій

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 31 січня 2014 року

У «Правому секторі Майдану» ― радикальному крилі протестуючих, попередили про можливість нових зіткнень, якщо влада не виконає вимоги учасників акцій протесту.

«Ми і так пішли на солідні поступки: припинили бойові дії. Вона (влада) повинна виконати наші вимоги ― звільнити всіх затриманих і заарештованих учасників акцій протесту. В іншому випадку ми будемо змушені знову йти в наступ», ― цитує газета «Комерсант-Україна» заяву першого заступника голови всеукраїнської організації «Тризуб» ім. С. Бандери Андрія Тарасенка.

У свою чергу Вадим Колесніченко з Партії регіонів зазначив, що опозиція своїми діями руйнує переговорний процес врегулювання із політичної кризи.

«Представники опозиції не хочуть і не можуть працювати, або несвідомо здійснюють план початку громадянської війни», ― сказав він.

Раніше, 29 січня 2014 року більшість депутатів від Партії Регіонів (232 особи) проголосували у Верховній Раді за Закон «про амністію», який звільняє українських громадян від переслідування і покарання за участь у масових акціях протесту.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...