• Оприлюднені перші результати медогляду автомайданівця Булатова

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 31 січня 2014 року
Зниклий лідер Автомайдану Дмитро Булатов, знайдений напередодні, зараз перебуває в одній з приватних клінік Києва. За повідомленням медиків, стан його здоров'я задовільний. У активіста виявлено струс мозку, а на тілі ― численні різані і колоті рани.

Крім того, викрадачі відрізали йому вухо, повідомляє «Обозреватель».

За даними Amnesty International, Булатов зник з київського Автомайдану 23 січня 2014 року, після нападу «Беркута» на колону автомобілів протестувальників.

За словами активіста Автомайдану Сергія Пояркова, перед зникненням Булатов по телефону повідомив йому, що отримав дуже важливу інформацію і розповість про неї увечері. Однак після обіду він більше не виходив на зв'язок.

Зниклий активіст об'явився лише ввечері 30 січня. За його словами, викрадачі після тривалих знущань вивезли його під Київ і викинули з машини біля села Вишеньки Бориспільського району.

Поранений Булатов зміг вийти на зв'язок після того, як його впустив до будинку один з місцевих жителів. За словами потерпілого, мучителі піддали його тортурам, відрізали вухо і навіть розпинали, про що свідчать проколи на руках.

Нагадаємо, після зникнення Дмитра Булатова, Автомайдан оголошував винагороду розміром $10 тисяч тому, чия інформація допоможе знайти активіста.
Підписатися:

Коментарі