• Тайфун Хайян викорчував на Філіппінах мільйони кокосових пальм

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 28 січня 2014 року

Тайфун Хайян, що пронісся над Філіппінами в листопаді 2013 року, знищив мільйони кокосових пальм. В результаті місцеві фермери опинилися перед обличчям пошуку альтернативних джерел доходів через понесені втрати.

Згідно зі звітом Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО), в цілому від стихії постраждали більше мільйона філіппінських фермерів. Економічні втрати оцінюються в $396 млн.

Як передає прес-центр новин ООН, виробники кокосів вже висадили нові дерева, але ситуацію ускладнює те, що ці саджанці почнуть плодоносити не раніше ніж через 6―8 років. У зв'язку з цим потерпілі фермерські господарства разом з вирощуванням кокосових дерев займуться посівом і сільськогосподарських культур. ФАО вже направила на Філіппіни насіння рису і добрива. Посівний сезон тут йде в зимовий час: у грудні-січні.

Нагадаємо, тайфун Хайян обрушився на філіппінський архіпелаг вранці 8 листопада 2013 року. У момент наближення до островів швидкість вітру була 314 км/год. За даними влади Філіппін в результаті удару урагану загинули 942 людини, за неофіційними даними ― 10 тисяч.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...