• Італійський острів затопило, загинуло 14 людей

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 19 листопада 2013 року

14 людей загинули, сотні евакуйовано через бурю, яка прокотилася через італійський острів Сардинія в ніч на понеділок 18 листопада, змітаючи на своєму шляху автомобілі і руйнуючи мости, повідомляє портал місцевої газети Nuova Sardegna.

Буря, викликана циклоном Клеопатра, спричинила проливний дощ з грозами та повінь. Зараз вулиці Сардинії занурені в брудні паводкові води. Найбільш постраждалими виявилися райони на північному сході острова: провінції Нуоро, Ористано і Ольбія, місто Арзакена і комуна Санта-Тереза-Галлура.

В Ольбії, коли обвалився міст, загинув один поліцейський, троє його колег поранені. В іншому нещасному випадку потонули жінка та її дочка, коли їхній автомобіль перекинувся на бік у результаті повені, пишуть місцеві ЗМІ з посиланням на Управління цивільного захисту.

Проливний дощ із сильними вітрами і повенями пройшовся також по всій північній Італії та її південних прибережних районах.

Нагадаємо, днями раніше від потужних бурь постраждали місто Чикаго (США) і філіппінський архіпелаг. На останньому число жертв від тайфуну збільшилася до 4 тисяч, відповідно до запису на дошці оголошень, що висить перед входом до мерії Таклобану, повідомляє Reuters. Офіційно ж на Філіппінах поки визнано 2357 загиблих.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...