• На Філіппіни обрушився надзвичайно потужний тайфун

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Субота, 9 листопада 2013 року

Найсильніший тайфун у світі цього року і, можливо, найбільш потужний будь-коли, обрушився на територію Філіп сьогодні, змусивши більше мільйона чоловік покинути свої будинки, повідомляє Reuters

«Хаяну» (Haiyan), як назвали тайфун метеорологи, присвоїли найвищу 5-у категорію за шкалою Саффіра ― Сімпсона. Швидкість ураганного вітру становить від 76 до 105 м/с, висота хвиль ― 4―5 метрів. Зараз ураган рухається по північній частині острова Себу, прямуючи на північний захід острова Боракай, розташованого в центральній частині Філіппінського архіпелагу.

Офіційний представник Rey Balido повідомив журналістам у Манілі, що в даний час вже відомо про трьох загиблих і сімох поранених.

Три великих острови в центральній частині Філіппінського архіпелагу: Самар, Лейте і Бохоль зараз практично повністю знеструмлені. Влада обіцяє відновити електропостачання протягом 24 години.

За прогнозами метеорологів, тайфун покине Філіппіни 9 листопада, пішовши в Південно-Китайське море. Далі на його шляху можуть опинитися В'єтнам і Лаос.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...