• Вовк в самарському цирку кинувся до глядацької зали

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 6 листопада 2013 року

У Самарі під час одного з виступів тольяттінського цирку «Шапіто» величезний вовк несподівано кинувся в зал і ледь не покусав жінку.

На виставі були присутні багато глядачів з дітьми. Ніяких спеціальних огорож навколо арени не було, а дресирувальник не зміг утримати звіра, відзначають «Вести».

Все відбулося за лічені секунди. Налякані глядачі перших рядів підскочили з місць, але вовк встиг вирвати жмут з рукава жіночої куртки, яка висіла на кріслі. Після інциденту багато жителів Самари здали квитки, скасувавши похід до тольяттинського цирку.

Раніше в цьому ж цирку сталася надзвичайна подія з гепардом. 24 серпня минулого року в Тольятті під час показу номеру з гепардами дві дівчинки 7 і 10 років встали зі своїх місць і підійшли близько до арени цирку. Тварина, що перебувала на повідку, несподівано кинулась на дітей. Дресирувальник не зміг утримати звіра і послизнувшись, впав. А звір за цей час встиг подряпати дівчаток. Обох доставили до лікарні, повідомляв раніше прес-центр ДУ МВС по Самарській області.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...