• Найвища людина у світі одружилася

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Неділя, 3 листопада 2013 року

Найвища людина у світі Султан Косен одружився на Мерві Дібо, туркені сирійського походження. Весілля відбулося в турецькій провінції Мардін. Про це повідомляє «Лента.ру».

Дружиною 30-річного Косена стала дівчина на 10 років молодше. Її зріст — 173 см.

Турок зазначив, що вже довгий час мріяв про сім'ю, але не міг знайти собі наречену. «Дуже шкода, що так і не вдалося знайти підхожу дівчину мого зросту, — сказав він. — Однак я знайшов підхожу людину».

Зріст самого Косена, як відомо, становить 2,51 метра. У 2009 році його внесли до Книги рекордів Гіннеса як найвищу людину на планеті.

Величезний зріст у турецького велетня викликаний рідкісною патологією, яка називається гігантизм, що виник через пухлину гіпофіза. Її виявили у Косена у віці 10 років. Після того, як у 2008 році йому провели операцію, Косен перестав рости. Однак у нього є труднощі з ходінням, він змушений ходити на милицях.

Раніше найвищою людиною у світі вважали Роберта Уодлоу зі штату Іллінойс, США. На момент смерті в 1940 році його зріст становив 2,72 метра. У 2004 році рекорд висоти — 2,53 метра — належав українцю Леоніду Стаднику. Однак у 2009-му році він відмовився проходити повторне вимірювання, не бажаючи знову привертати до себе загальну увагу.

Читайте також: 

Найменший чоловік у світі мріє про подорожі

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...