• В Британії розпродали будинки по 13 грн

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Четвер, 24 жовтня 2013 року
Влада одного з британських містечок вирішила цікавим способом повернути життя до району, який стали покидати жителі: добротні покинуті будинки вона розпродала всього за 1 фунт стерлінгів кожен, що рівняється приблизно 13 гривням.

Всього в місті Сток-он-Трент, що розташоване в графстві Стаффордшир, було розпродано 33 будинки: щасливі нові власники збираються в’їхати до них вже наступної весни, передає NTD.

Звичайна ціна кожного з проданих помешкань становила б близько 100 тисяч фунтів, тому претендентів на них знайшлось чимало. З 600 чоловік відібрали 33 «щасливчиків» за наступними критеріями: людина мала мешкати в Сток-он-Трент не менше року і мати річний прибуток не вище 30 тисяч фунтів.

Нові власники зобов’язуються прожити в будинках не менше 10 років. Якщо вони вирішать продати будинок до зазначеного терміну, їм доведеться віддати частину виручки до місцевого бюджету.

Будинки, які вони придбали, стояли покинутими близько 30 років, тож новим власникам необхідно буде зробити ремонт, який обійдеться приблизно в 30 тисяч фунтів. Повідомляється також, що під дані потреби влада готова дати кредит строком до 10 років під низькі відсотки.

Район, в якому відбувся розпродаж будинків, став занепадати після закриття шахти — роботи не було, і місцеве населення почало виїжджати звідти. Згодом в порожніх будинках почали збиратись кримінальні елементи.

Це вже не перший розпродаж будинків, який проводить влада Сток-он-Трент. Навесні 2013 року було продано ще 35 помешкань.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...