• Індійський хлопець знайшов мати завдяки татуюванню

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Субота, 19 жовтня 2013 року
Індійський хлопець на ім’я Ганеш відстав від сім’ї на багатолюдному вокзалі, коли йому було 6 років. Тільки через 24 роки він зміг знову побачити своїх рідних, причому в пошуках йому допомогло… татуювання.

Одразу після того, як він загубився, хлопчик деякий час жив у рибаків. Потім він потрапив до одного, а згодом до іншого дитячого будинку. На правій руці юнака було вибите татуювання з ім’ям його матері — «Манда Р Дхангде» — єдине, що могло допомогти йому в пошуках.

Дуже скоро хлопець почав показувати відмінні результати в різних спортивних змаганнях, що проводились в тому районі. Це допомогло йому згодом влаштуватись на роботу до поліції.

Якось, переглядаючи старі архіви зі свого сиротинця, Ганеш натрапив на згадку про те, що він міг походити з гірської місцевості Мама Бханья — принаймні так він казав працівникам дитячого будинку, коли тільки потрапив туди. Сам він цього вже не пам’ятав.

Це дало йому нову надію знайти рідних, і він відправився на пошуки. Спитавши у місцевих жителів, де він може знайти будинок Манди Дхангде, йому вказали на її хатинку, що стояла на підніжжі гори.

Молодий чоловік-поліцейський зайшов до помешкання і спитав у немолодої жінки, чи не губила вона сина. Та відповіла ствердно, кажучи, що це сталось багато років тому, і розказала, що хлопчик мав татуювання з її ім’ям на правій руці.

Для жінки стало повною несподіванкою, коли поліцейський Ганеш закотив рукав і показав їй таке татуювання. Мати і син стали обніматись і плакати.

«Вона була абсолютно здивована, не могла в це повірити. Вона ледь стримувалась, щоб не почати кричати від радості», — говорить молодий чоловік.

Так Ганеш познайомився зі своєю втраченою сім’єю — виявилось, що він мав двох молодших братів та сестру, а його батько не так давно помер. Він каже, що тепер його матері не доведеться так важко працювати, адже він буде допомагати їм.

«Я така рада. Я загубила свого сина, і от він повернувся до мене як поліцейський констебль», — сказала жінка.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...