• Сотні німців простують проти знесення залишків Берлінської стіни

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 1 березня 2013 року
У німецькій столиці сотні активістів вийшли сьогодні з акцією протесту до Мюленштрассу проти знесення залишку Берлінської стіни, що отримала ім'я «Галерея Стіни».

Роботи з демонтажу залишку Берлінської стіни почалися сьогодні вранці, але під тиском пікетників були припинені. «Мова йде про знищення історичної пам'ятки, і ми цього не допустимо», ― цитує УКРІНФОРМ заяву представника громадської ініціативи із захисту «Галереї Стіни» Роберта Мушинські.

До протестної акції приєдналися і автори малюнків на бетонних блоках. Хоча підрядники вже встигли знести один із таких блоків, але протестувальники завісили зяючу діру паперовою копією малюнка.

Як повідомляє видання, місцева влада та власники території, до якої прилягають 23 метри стіни, що залишилася, хочуть перебазувати її в інше місце, а тут прокласти шлях до мосту через річку Шпрее.

«Галерея Стіни» ― залишок від 1,3-кілометрової Берлінської стіни, з'явилася в 1990 році, коли її розмалювали 120 художників з 20 країн. Згодом ця «галерея» стала однією з найпопулярніших місць німецької столиці.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...