• Про проблеми киян можна буде поговорити безпосередньо із владою

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 28 лютого 2013 року
У всіх районах Києва влада міста проведе з мешканцями столиці зустрічі, де «відверто поговорить про місцеві досягнення та проблеми», розкаже про інвестиційні проекти, програми соціального захисту, заробітні плати та медичну реформу.

Про це заявив голова КМДА Олександр Попов на зустрічі, яку він сьогодні провів із жителями Дарницького району, повідомляє прес-центр столичної адміністрації.

За словами Попова, підвищення рівня життя киян та економічний добробут визначені сьогодні як «пріоритетні» у стратегії розвитку міста до 2025 року.

«Для нас на першому місці стоїть соціальний захист українців. Ми хочемо здійснити серйозні кроки на шляху підвищення соціальних стандартів. Мова йде як про загальнодержавні проекти, так і про власні ініціативи Києва», ― зазначив голова КМДА.

Говорячи про економічний розвиток, він згадав про плани вдосконалення таких сфер, як комунальне господарство, приватне підприємництво, інженерна інфраструктура, транспорт, охорона здоров'я, соціальний захист, екологія, освіта, інвестиції тощо.

Нагадаємо, вчора Президент України Віктор Янукович на розширеному засіданні Кабінету Міністрів підкреслив, що під час спілкування з громадянами регіонів і під час телемосту «Діалог із країною» було багато скарг на бездіяльність влади всіх рівнів та їх відверте нехтування людськими інтересами.

Він також зазначив, що людей хвилюють не загальні слова або чергові програми, а вирішення конкретних проблем, про що засвідчили десятки тисяч телефонних дзвінків.
Підписатися:

Коментарі