ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

КНДР показала Обаму в ядерному аду

Велика Епоха
Президент США Барак Обама та американські солдати були показані у ядерному полум'ї в новому відеопопередженні, опублікованому в Інтернеті і на сайті Uriminzokkiri Північної Кореї.

Кадр з відеоролика Північної Кореї. Фото: nknews.org
Кадр з відеоролика Північної Кореї. Фото: nknews.org
Короткий «сирий» відеоролик під назвою «Час більше не на боці США» також включає в себе відеосюжет третього ядерного випробування в країні, швидше за все, «запозичений» з новин інших телекомпаній, повідомляє NkNews.

Нове відео опубліковано слідом за третім ядерним випробуванням, здійсненим Північною Кореєю минулого тижня. Воно також подібно попередньому ролику Uriminzokkiri під назвою «Мрія Північної Кореї», випущеному два тижні тому, де показано, як північнокореєць побачив у сні свою мрію: руйнування Нью-Йорка північнокорейською атомною боєголовкою.

В останньому ж відео під героїчну музику показані «американські хулігани, що не поважають інших» і «не сприймають реалії».

У великій частини сюжету, коли справа стосується Північної Кореї, ― тон переможця — подається думка, що нібито США в деякій мірі «допомогла КНДР стати однією з найсильніших держав у світі», завдяки «ворожій американській позиції». Далі йдеться: фактично це «Сполучені Штати штовхнули Північну Корею до ядерного випробування і тому повинні розглядати цей акт як американську гідність».

У висновку сюжету йдеться про те, що ядерна програма КНДР «стримує ворогів і захищає свій суверенітет», а також «проводить активні контрзаходи для забезпечення своєї безпеки».

Закінчується ролик грізним попередженням: «Час більше не на боці США». Можливо, мається на увазі, що в майбутньому Північна Корея в змозі буде розмістити ракетні ядерні боєголовки під землею і націлити їх на континентальну частину США, пише NkNews.