• Американська зірка Мінді Маккріді покінчила з собою

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 18 лютого 2013 року

Американську кантрі-зірку Мінді Маккріді 17 лютого 2013 року знайшли мертвою в її будинку в Хібер-Спрінгс у штаті Арканзас, США.

За даними поліції, 37-річна співачка покінчила життя самогубством, вистріливши собі в голову. Перед цим вона застрелила свого собаку, повідомляє NYDailyNews.

За версією ЗМІ, Маккріді могла вчинити самогубство через глибоку депресію, в яку вона впала більше місяця тому, після самогубства її цивільного чоловіка, продюсера Девіда Вілсона.

Маккріді пішла з життя, залишивши двох маленьких синів: 10-місячного Зейна Уїлсона і 6-річного Зандера Райана Маккріді. Дітей забрали у проблемної співачки, як називали її в країні, на початку лютого за рішенням суду, а саму її відправили на реабілітацію від наркотичної залежності і депресії. Однак через пару днів мати двох дітей виписали з клініки.

Нагадаємо, Маккріді піднялася на вершину слави в середині 90-х років. Згідно з «RIAA», її дебютний альбом «Ten Thousand Angels» (1996 р.) став мультиплатиновим двічі, а «If I Don't Stay the Night» (1997 р.) ― золотим

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...