• У Саудівській Аравії в День закоханих не можна носити і продавати червоне

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 14 лютого 2013 року

Щороку 14 лютого флористи Саудівської Аравії ховають червоні троянди та інші квіти, а продавці прибирають з очей будь-який товар червоного кольору і все, що має форму червоного серця.

Всім жителям країни «двох мечетей», без винятку, в День закоханих заборонено носити будь який червоний одяг і речі, які хоч трохи натякають на День Святого Валентина, повідомляє Omg Facts.

Це свято в Саудівській Аравії є неприйнятним, і Комітет із заохочення чесноти і запобігання пороку пильно стежить за порушенням встановленого порядку.

В якості покарання за непокору представники Комітету можуть закрити магазин, що провинився, а також не пускати відвідувачів у громадські місця, чи то кінотеатр або ресторан, якщо там побачать «недозволений колір».

Ця заборона полягає в тому, щоб не дати аравійцям святкувати популярний на Заході і в Європі День закоханих, пише видання. Влада Саудівського Королівства асоціює це свято з дошлюбними зв'язками і пороком.

Відзначимо, в Саудівській Аравії та ряді інших держав Аравійського півострова немає конкретних статутів і законів. Єдиною Конституцією для них є Коран. Судова влада також являє собою релігійну систему та керується приписами Корану.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...