• Партія Регіонів готова на перевибори за мажоритарною системою

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 12 лютого 2013 року

У фракції Партії Регіонів погодилися на перевибори, якщо опозиція продовжить блокувати трибуну Верховної Ради і не дозволить почати роботу другої сесії парламенту.

Про це заявив народний депутат-регіонал Володимир Олійник в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

«Це добре, що ви захищаєте 84 статтю Конституції, але не порушуйте 83-ю її статтю, де написано, що в перший вівторок лютого ― початок парламентської сесії», ― сказав він.

Олійник заявив, що Партія Регіонів категорично проти силового розблокування, тому вони згодні на дострокові вибори за мажоритарною системою.

«Ми не будемо робити посміховисько з нашої держави... Якщо блокування Верховної Ради буде продовжуватися, то ми ― за дострокові вибори. Це наша позиція. Нехай прийдуть інші депутати, які не будуть блокувати роботу Ради. Але ми будемо наполягати на мажоритарній системі виборів, так як пропорційна система виявилася неефективною», ― зазначив політик.

На думку Олійника, протистояння, яке сьогодні відбувається в парламенті, проходить не в інтересах держави і користі не приносить.

Нагадаємо, депутати опозиційних фракцій блокують трибуну і парламент ВР з 5 лютого, домагаючись від спікера ВР та депутатів правлячої партії персонального голосування.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...