• Кужель: Янукович сам собі риє яму, чинячи тиск на «своїх» і олігархів

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 8 лютого 2013 року

Опозиція змусила владу боятися, показавши реальний опір раніше «слухняного парламенту». До того ж багато членів фракції Регіонів підтримують опозицію щодо персонального голосування, заявила в інтерв'ю журналу «Український тиждень» голова Комітету Верховної Ради України з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики Олександра Кужель.«По-перше, вони [депутати від Партії регіонів] не мають стійкої більшості. По-друге, багато хто з них нас [опозицію] повністю підтримують щодо персонального голосування, оскільки їх самих же тиснуть, відбирають бізнес і так далі. Я чекаю того моменту, коли почнеться бунт серед своїх. Янукович сам собі риє яму, тиснучи на „своїх“ і на олігархів», ― сказала вона.

Кужель вважає, що коли олігархи зрозуміють, що режим Януковича загрожує їм більше, ніж 90% населення, то почнеться процес руйнування диктатури «Сім'ї», як зазначила народний депутат.

«Вже пішли „наїзди“ на Фірташа, Ахметова, Коломойського, Пінчука, Ярославського та інших. І це ― не рахуючи переділу на більш низьких рівнях», ― уточнила вона.

Опозиційний політик зазначила, що міграції «регіоналів» до лав опозиції поки не буде, але вони можуть займатися саботажем.

«Публічної масової або точкової міграції регіоналів до лав опозиції найближчим часом, думаю, не відбудеться. Побояться. Адже вони теж живі люди. Але десь займатися саботажем, десь недодавати голосів і так далі вони можуть. А олігархи теж не дурні. Вони не захочуть віддавати все в руки шарікових...», ― відповіла Кужель виданню.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...