• Київ пропонує військам НАТО пройти через Україну

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 7 лютого 2013 року

Український дипломат Ігор Долгов запропонував Північноатлантичному альянсу і країнам-контрибуторам транзитні послуги для швидкого виведення військ і техніки з Афганістану через територію України.Про це глава Місії України при НАТО заявив на засіданні Північноатлантичної ради в середу в Брюсселі, передає УКРІНФОРМ.

Долгов висловив переконання, що транзит вантажів міжнародних військ в Афганістані через територію України привабливий і вигідний для них.

Дипломат підтвердив союзникам і партнерам, що Україна має намір підтримувати місію міжнародної спільноти в цій країні і брати участь в операції НАТО в Афганістані до кінця.

Зараз в Афганістані в операції НАТО з «підтримання миру та безпеки в світі» беруть участь 28 українців ― військові лікарі; інструктори борт-інженерів вертольотів, сапери та інші фахівці.

Як відзначає агентство, місія повинна бути завершена в Афганістані до 2014 року. Плановому виведенню підлягають близько 100 тис. військових, техніка і бойовий арсенал, а також близько 150 тис. контейнерів з майном.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...