• Позови «УДАРу» проти мене необґрунтовані - Рибак

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 25 січня 2013 року
Навряд чи є підстави у народних депутатів «УДАРу» ставити під сумнів правомірність моїх дій під час розгляду кадрових питань у парламенті і процедури голосування. Про це заявив у своєму зверненні спікер Верховної Ради Володимир Рибак на сайті ВР
«Я в черговий раз хочу відзначити, що вів засідання Верховної Ради згідно зі статтею 88 Конституції України. При цьому я неодноразово звертав увагу народних депутатів на необхідність обов'язкового виконання вимог Конституції в частині особистого голосування. Я виконав конституційні приписи і норми Регламенту щодо забезпечення організації розгляду питань звільнення Арбузова з посади Голови Нацбанку і призначення на цю посаду Соркіна», ― наголошується в заяві.
У зв'язку з цим Рибак також нагадав, що деякі лідери опозиційних фракцій ще в 2008 році розробили систему «Рада-3» (проти «кнопкодавства»), але чомусь вона так і не була введена. У зв'язку з цим спікер доручив регламентному комітету Ради до 5 лютого надати інформацію про працездатність системи сенсорного голосування, після чого внести це питання на розгляд парламенту.
Нагадаємо, днями депутати від партії «УДАР» Івано-Франківської, Житомирської та Закарпатської обласної організації подали позови до Вищого адміністративного суду України та Окружного адміністративного суду столиці на «протиправні дії багатьох депутатів ВР та Володимира Рибака» під час голосування про звільнення Сергія Арбузова з посади голови НБУ і призначення на його місце Ігоря Соркіна.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...