• Азаров виграв суд у Тимошенко у Німеччині

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 23 січня 2013 року
Окружний суд Гамбурга відмовив Юлії Тимошенко у задоволенні позову проти Миколи Азарова, а також зобов'язав її виплатити €300 тисяч судово-процесуальних витрат.
Про це повідомляє Ukrinform  з посиланням на документ, який є в агентстві.
Рішення було ухвалене колегією суддів 22 жовтня 2012 року. Серед них: голова суду Кефер і судді Міттлер і Еллерброк.
Юлія Тимошенко подала позов проти прем'єр-міністра України Миколи Азарова в кінці серпня 2012 року. Вона вимагала у німецького суду заборонити відповідачеві заявляти про її причетність до корупційних злочинів екс-прем'єр-міністра Павла Лазаренка, називати її співучасницею, а також посилатися на документи судів США.
Як зазначає видання, раніше на одному з німецьких телеканалів Азаров у прямому ефірі заявив у ході інтерв'ю, що в США розслідувалися кримінальні справи про корупцію, в яких Тимошенко згадувалася як співучасниця Лазаренко.
Нагадаємо, на початку вересня минулого року окружний суд Нью-Йорку розглядав позовну заяву компанії UTICo, яка домагалася від Тимошенко виплати боргу ЄЕСУ на суму $18,3 млн, яку Тимошенко заборгувала їм у 90-х роках, будучи в ті часи главою цієї офшорної компанії. UTICo також звинувачувала екс-прем'єра в приховуванні від кредиторів активів і прибутку ЄЕСУ, шляхом виведення їх в офшори.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...