• Пшонка: В Україні вперше знизився рівень злочинності

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 18 грудня 2012 року

За останні чотири роки в Україні вперше спостерігається зниження рівня злочинності, заявив Генеральний прокурор країни сьогодні на засіданні представників органів прокуратури за підсумками роботи в поточному році.

Віктор Пшонка зазначив, що за 2012 рок значно зменшились кількість особливо тяжких і тяжких злочинів. Зокрема, умисних вбивств і завдання тяжких тілесних ушкоджень.

У той же час генпрокурор вважає незадовільним рівень розкриття злочинів. Не розкритий кожен третій розбійний напад, кожне четверте умисне вбивство і тяжке тілесне ушкодження, а також більше половини грабунків.

За його словами, розкриття злочинності залежить, насамперед, від прокурорів, для чого їм потрібно повністю задіяти свої повноваження в рамках останніх змін, передбачених Законом України «Про прокуратуру».

Таким чином, Пшонка зробив висновок, що підвищити рівень розкриття злочинності зараз украй необхідно через страхітливі злочини, які в цьому році потрясли громадян України своєю жорстокістю.

«Це ― терористичні акти в Дніпропетровську, звіряче вбивство Оксани Макар і останній кричущий злочин у Харкові, де жорстоко убитий суддя з усією його родиною. Таке становище потребує вживання невідкладних скоординованих заходів щодо забезпечення законності і правопорядку в країні», ― зазначив Генеральний прокурор.

Він також попередив своїх колег, що буде вимагати від них підвищення професіоналізму, давати принципову оцінку кожному факту бездіяльності і вимагати конкретних результатів у протидії різним злочинам, повідомляє Відділ зв'язків зі ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...