• Потяги Hyundai зламалися 10 разів за 11 днів

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 18 грудня 2012 року
З приходом морозів корейські високошвидкісні поїзди Hyundai ламаються ще частіше. За 11 днів це сталося 10 разів. Пасажири спізнювалися до місця перебування на кілька годин.

«Укрзалізниця» поки не знає, як вирішуватиме цю проблему, але квитки на експрес «Інтерсіті +» залишаються все такими ж високими (різниця з плацкартами у звичайних швидкісних потягах ― в чотири рази).

«За такі гроші ще спробуй добратися», ― каже касир, продаючи квиток кореспонденту Великої Епохи.

В результаті поломок пасажири не тільки спізнюються, але й мерзнуть у неопалюваних вагонах.

Так, 17 грудня, Hyundai сполученням Дніпропетровськ ― Київ застряг на залізничній станції ім. Шевченко і рушив мінімум через годину після ліквідації поломки: не було повітря в компресорі. В цілому потяг запізнився на 4 години.

У цей же день зламався і поїзд №149 сполученням Донецьк ― Київ, застрягши між Донецьком і Харковом. Hyundai ремонтували 3 години. При цьому в вагонах не було ні світла, ні тепла.

16 грудня замість потягу «Інтерсіті +» Київ ― Львів до місця призначення прибув звичайний поїзд, на який пересадили пасажирів через поломку.

А 14 грудня зламалися відразу чотири Hyundai. Наприклад, поїзд №150 сполученням Київ ― Донецьк, який перебував у справному стані, застряг з іншої причини ― була пошкоджена контактна мережа ― її перепал, як повідомляє «Укрзалізниця». В наслідок пошкодилися струмоприймачі потягу, і пасажири чекали в полі 4 години. Натомість їм надали аналогічний резервний поїзд.

12 грудня зламалися відразу два потяги Hyundai за маршрутом №149/150 Донецьк ― Київ та Київ ― Донецьк. 8 грудня застряг Hyundai №165 напрямом Дніпропетровськ ― Київ, а 6 грудня ― №164 сполученням Київ ― Харків, пише УНН.

«Інтерсіті +» затримувалися в дорозі також через падіння дерев на перегонах, як запевняють у залізничному відомстві.

Підписатися:

Коментарі