• У Харківській висотці в результаті вибуху загинули люди

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 17 грудня 2012 року

У 16-поверховому житловому будинку Харкова в результаті вибуху газового балона загинули чотири людини, серед них двоє дітей. Ще вісім госпіталізовані з травмами різної тяжкості.

Інцидент стався на пр. Московському, 248-Г. За потужним вибухом на 11-му поверсі послідувала пожежа. Вибухом пошкоджено чотири квартири на 9—11 поверхах, згоріло все майно. Зруйнувалося перекриття між поверхами і частина стіни. Має місце і втрата несучої здатності конструкції зовнішньої стіни, повідомляє прес-служба МНС України.

Намагаючись врятуватися від вогню, три мешканці з десятого поверху вистрибнули з балкона, обгорнувшись ковдрою, серед них жінка з дитиною на руках, як свідчили очевидці ТБ «Об'єктив».

164 постраждалих тимчасово евакуювали в будівлю прилеглої школи. П'ять родин розмістили в міському готелі «Турист». Волонтери «Харківфорума» організували для потерпілих збір теплого одягу і необхідних речей.

На сьогоднішній день у лікарні перебуває 3 людини з переломами і рваними ранами, з них у дуже важкому стані одна дитина (з опіками, включаючи ураження верхніх дихальних шляхів), повідомляє прес-центр Харківської обладміністрації.

З метою не допустити акти вандалізму в 16-поверхівці організована цілодобова охорона. Комісія з'ясовує можливість відновити зруйновані конструкції будівлі. Строки її реконструкції будуть визначені в найближчі дні.

Представники Харківської обладміністрації на своєму сайті висловлюють глибоке співчуття рідним і близьким загиблих мешканців багатоквартирного будинку.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...