• В засніженому Києві вводиться надзвичайна ситуація природного характеру

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 11 грудня 2012 року
За повідомленням Київської міської державної адміністрації, в столиці вводиться «надзвичайна ситуація природного характеру».

За останні кілька днів у Києві випала подвійна місячна норма опадів. Синоптики прогнозують і подальше випадання рясних опадів. Крім того, в найближчі дні очікується зниження температури, що може призвести до ожеледиці на дорогах та тротуарах, а також до обмерзання ліній електропередач та зелених насаджень.

У боротьбі зі стихією задіяні працівники комунальних служб, підрозділи МНС, МВС, Міністерства оборони та будівельні організації. Також, київська мерія звернулася в різні відомства для залучення студентів до прибирання снігу.

Голова КМДА Олександр Попов повідомив, що в Києві вводиться тимчасовий режим використання евакуаторів. Він закликав водіїв не виїжджати на особистому транспорті без особливої необхідності і не порушувати правил паркування, щоб не створювати перешкод дорожнім службам під час очищення вулиць від снігу. Крім того, в Києві буде обмежено рух вантажного транспорту в денний час.

Особливу увагу пішоходів акцентують на необхідності триматися на відстані від будівель через падіння бурульок. Киян попереджають, щоб вони не заходили за огорожі біля будинків і дерев, і були обережними на сходинках і слизьких ділянках дороги.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...