• Вулиці Одеси затопила сильна злива, є загиблий

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 25 травня 2012 року
Усього за 2 години сильна злива затопила вулиці Одеси увечері 24 травня. На деяких ділянках Балківської рівень води піднявся вище метра. Одна людина загинула.

По головних магістралях було паралізовано рух, повідомляє прес-служба МНС в Одеській області, яка напередодні оголосила штормове попередження. Погіршив ситуацію ще шквалистий вітер, та засмічені колектори.

Злива тривала 4 години. Затопленими виявилися вулиці: Балківська, Марсельська, Пироговська, Дніпропетровська, Шампанський провулок, Французький бульвар, Єкатерининська, Приморська, Крижанівка, Митна площа, Великий Фонтан та інші. Деякі автомобілі опинилися по капот у воді.

Чимало перехожих, які в цей час виявилися на вулицях, йшли вбрід по коліно у воді, іншим довелося забратися на лавки. Потік води був такої сили, що затоплені машини стикало одну з другою, повідомляє місцеве телебачення АТВ

Біля Приморського районного суду по вулиці Балківська людину вдарило струмом від автоматичних воріт. В результаті він втратив свідомість. Перехожі протягом півгодини надавали йому першу медичну допомогу, після чого чоловіка самостійно госпіталізували, оскільки «швидка допомога» так і не прибула. Врятувати потерпілого так і не вдалося, повідомляє Сайт міста Одеси.  

Вранці рух нормалізувалася. Зараз комунальні служби ліквідовують наслідки зливи. ЖКГ, дорожні та аварійні служби спільно займаються очищенням засмічених колекторів і грат дощоприймачів. Служба Горканалізаціі посилила режим роботи насосних станцій з метою відкачування зливових стоків та води в очисні споруди.

За повідомленнями Гідрометцентру, дощі будуть заливати Одесу і в п'ятницю, 25 травня.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...