• Фотографії синців Тимошенко з’явилися на Facebook

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 27 квітня 2012 року
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова розповсюдила сьогодні фотографії тілесних ушкоджень Юлії Тимошенко.

Знімки, які омбудсман зробила особисто 25 квітня, демонструють синці через п'ять днів після того, як екс-прем'єр-міністра транспортували до лікарні.

Карпачова розповсюдила дані «докази» і серед дипломатів країн Європейського Союзу під час сьогоднішньої зустрічі в Представництві ЄС у Києві.

У свою чергу захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив, що вони готові надати оригінал цифрового носія для проведення експертиз, але за межами України. Він також запевнив, що на знімках немає ніякого фотомонтажу.

Під час брифінгу під стінами Качанівської колонії він зачитав журналістам висновок судмедекспертів, згідно з якими травми лідера опозиції є результатом дії твердого предмету.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко заявила, що 20 квітня вона отримала тілесні ушкодження під час примусового транспортування в Харківську лікарню «Укрзалізниці». Як заявляє екс-міністр у відкритому листі, розміщеному на сайті Батьківщини, синці на її тілі з'явилися в результаті грубого поводження працівників Пенітенціарної системи.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...