• У Києві назвали володарів премії «Людина року-2011»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Вівторок, 27 березня 2012 року
16-а церемонія вручення титулу «Людина року-2011» пройшла 24 березня на головній сцені країни — у Національному палаці мистецтв «Україна». Аби привітати найкращих діячів у різноманітних галузях, які стали переможцями у 19 професійних номінаціях, зібралися представники української еліти.

Кращих із найкращих визначили члени Вищої академічної ради та генеральної дирекції загальнонаціональної програми «Людина року-2011».

Наталія Королевська, народний депутат України, а також член Вищої академічної ради, вважає, що найголовнішим критерієм для визначення переможців була конкурентоспроможність підприємств, а також наскільки вони всі разом створюють єдиний бренд «Україна».

«Важливо те, як, оцінюючи їхню роботу, можна оцінити роботу всієї країни», — вважає державний діяч Наталія Королевська.

Народний депутат розповіла, що серед членів журі були, звичайно, і дискусії та сперечання, але здебільшого це нагадувало спілкування однодумців.

«У кожного своя істина, але ми намагалися вибирати найкращих, — розповів український композитор, заслужений діяч мистецтв України, а також член Вищої академічної ради Олександр Злотник. — Принаймні, премія «Митець року», яку я вручав нашому художнику Анатолію Криволапу, дійсно була заслуженою».

Пан Злотник розповів, що премія «Митець року» — це нова номінація, яка з'явилася у цьому році, і митці вперше отримали нагороду за найбільші досягнення у своїй сфері.

«Кожен раз виникають ідеї щодо нової номінації, час потребує змін, адже все змінюється і змінюються номінації. Це життя, розвиток у суспільстві, розвиток людей, досягнень та цілей», — сказав Олександр Злотник.

Політолог Дмитро Видрін вже знає, якої номінації не вистачає у наступному році.

«Я вважаю, що потрібно ввести номінацію, пов'язану із космосом. Можливо це буде „Найкращий супутник“ або „Найкраща супутникова трансляція“», — запропонував Дмитро Видрін.

За словами начальника управління транспорту міста Дніпродзержинська Миколи Мирошниченка, такі відзнаки за досягнення у будь-якій професійній сфері будь-якого працівника стимулюють до роботи і акумулюють у людині прагнення бути першим і найкращим.

«Такі премії необхідні, щоб надалі стимулювати і збільшувати працездатність у кожній галузі. Як спортсмен бореться за перемогу, так і кожен у своїй сфері бореться за перше місце», — вважає Микола Мирошниченко.

А ось ведучий Ігор Посипайко вважає, що такі нагороди всі вигадані, і що будь-який сенс у подібних заходах шукати не потрібно.

«Я би дав премію „Людина року“, наприклад, жінці, яка продає морозиво, — вважає Ігор Посипайко. — Людиною року гідний бути кожен у нашій країні. А сенс таких нагороджень — звичайно, в тому, щоб реалізовувати спонсорські бюджети, це велика людинолюбна місія кожного гідного організатора».

Почесним гостем цьогорічної церемонії стала французька співачка Патрісія Каас.

Титулом «Людина року» нагороджують з 1996 року, де в очікуванні оголошення найкращих на церемонії вручення збираються політики, бізнесмени, банкіри, дипломати, артисти та журналісти.

«Підприємцем року» став Кулагін Олексій, Генеральний директор ТОВ «ОМОКС».

«Регіональний лідер року» — голова Дніпропетровської облдержадміністрації Вілкул Олександр.

«Міський голова року» — голова м.Ялта Боярчук Олексій.

«Промисловець року» — Касінов Віталій — Голова Правління ВАТ «Стахановський вагонобудівний завод».

«Менеджер року» — Кулагін Олексій — генеральний директор ТОВ «ОМОКС».

«Фінансист року» — Краснов Грег — генеральний директор ПАТ «Платінум Банк».

«Лідер страхового ринку року» — Шукатко Андрій — генеральний директор ПАТ «УАСК АСКА».

«Лідер малого та середнього бізнесу року» — Нестерчук Вадим — директор ТОВ «Оптима-Лізінг».

«Національна торговельна марка року» — Дмитро Ківа — президент — генеральний конструктор Державного підприємства «Антонов».

«Інвестиція року» — Андрій Бродський — генеральний директор ТОВ ВКФ «ВЕЛТА».

«Аграрій року» — Мірошниченко Іван — генеральний директор ТОВ «НОБЛ РЕСОРСІЗ УКРАЇНА».

«Журналіст року в галузі електронних ЗМІ» стала Леонтьєва Світлана — Телеканал «Перший Національний».

«Інтернет-медіа року» — Інтернет портал «РБК-Україна» — генеральний директор Інформаційної агенції «РБК — Україна» — Йосип Пінтус.

«Газета року» — «Сегодня» — директор із розвитку Катерина Лапшина.

«Митець року» — Криволап Анатолій — український художник, Лауреат премії ім.Т.Г.Шевченка.

«Лідер туристичної галузі року» стала туристична компанія «TEZ TOUR» на чолі з генеральним директором Йосифом Андриком.

«Спортсмен року» стала Саладуха Ольга — чемпіонка Світу з легкої атлетики 2011 р.

«Меценат року» — Порошенко Петро — засновник Благодійного фонду Петра Порошенка.Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...