• На весільному фестивалі «Angel Fest» обрали найкращу наречену

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Середа, 22 лютого 2012 року
Учора в київському готелі HYATT пройшов фінал конкурсу Всеукраїнського весільного фестивалю «Angel Fest», де із семи номінантів журі вибрали кращу наречену року. Нею стала 30-річна Тетяна Георгеску.

Дівчина з Донецької області познайомилася зі своїм чоловіком Андрієм з Румунії в Македонії, а живуть молодята в Німеччині у Франкфурті.

«Захід дає тобі ще раз відчути себе принцесою. Сьогодні ми не думаємо про гостей. Наше завдання насолоджуватися, здобувати досвід, знайомитися з людьми. Добре проводити час», — поділилася інтернаціональна наречена Тетяна Георгеску.

Сім дівчат із різних регіонів України пройшли у фінал завдяки онлайн-голосуванню, де за них віддавали голоси всі бажаючі.

«Ми зареєструвалася пізно ввечері, а на ранок уже було п'ять голосів, і це дуже мене надихнуло. Звичайно, дуже підтримували друзі, і було приємно, що також підтримували незнайомі люди»,  — поділилася учасниця конкурсу Євгенія Подобна, яка зайняла друге місце, особливо зачарувавши всіх виконанням свого есе, де вона зі своїм чоловіком зіграла на саксофоні.

Дівчата продефілювали у весільних сукнях і пікантному вбранні, станцювали танець любові та поділилися есе на тему першого знайомства.

Журі конкурсу Лілія Ребрик розповіла, як вона оцінювала українських наречених: «Для мене головним критерієм була щирість. Я розумію, що складно вийти і на публіку розповідати, але, як на мене, не треба було готувати всі ці складні есе, а просто вийти і зізнатися в коханні або просто сказати, наскільки ти щасливий, якщо є це відчуття. І деякі учасниці із цим справлялися, і для мене це було найголовнішим. Коли мені клубок до горла підступив, ось тоді я ставила 10 балів».  

Переможниця з чоловіком вирушить у романтичну подорож до Парижа.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...