• Причина і тип смерті Вітні Хьюстон досі не встановлені

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 20 лютого 2012 року

Дві графи — «причина» і «тип смерті» — у свідоцтві про смерть американської поп- і соул співачки Вітні Хьюстон залишилися незаповненими.

Навпроти графи «тип смерті» в свідоцтві про смерть Х'юстон зазначено, що «розслідування не завершене», а навпроти «причина смерті» — «встановлення триває», як повідомляє TMZ.

У цьому документі, виданому 15 лютого 2012 в окрузі Лос-Анджелес штату Каліфорнія, у графі «професійна діяльність» зазначено: «діяч індустрії розваг». Покійна ритм-н-блюзова співачка, продюсер, актриса і фотомодель працювала в цій сфері 33 роки, починаючи з 15 літ.

Також у свідоцтві про смерть Вітні Хьюстон зазначено, що співачка буде похована на кладовищі Фервью (Fairview) у місті Уестфілд, штату Нью-Джерсі, де вона і була похована 19 лютого, поруч з могилою свого батька ― Джона Рассела Х'юстона.

У день похорону Вітні Хьюстон тисячі шанувальників вишукувалися вздовж дороги по всьому маршруту слідування ритуальної процесії, проводжаючи суперзірку в останній шлях. Але на кладовище були допущені тільки родичі та близькі друзі покійної.

Нагадаємо, володарка шести «Греммі» була знайдена мертвою в ванні 11 лютого 2012 р., в готельному номері Beverly Hilton у Лос-Анджелесі. Точна причина смерті Х'юстон буде оголошена після отримання результатів токсикологічної експертизи.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...