ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Азаров: В нашому уряді нарешті з'явилася прекрасна жінка

Велика Епоха
Прем'єр-міністр України Микола Азаров сьогодні представив своїм міністрам нового колегу ― міністра охорони здоров'я ― віце-прем'єр-міністра з гуманітарних питань Раїсу Богатирьову.

Фото: moz.gov.ua
Фото: moz.gov.ua
Прем'єр зазначив, що новопризначена добре знає роботу охорони здоров'я і в той же час має унікальний досвід, набутий нею під час діяльності в РНБО, повідомляє Департамент інформації та комунікацій із громадськістю Секретаріату КМУ.

«Упевнений, що на новій посаді Раїса Богатирьова з притаманною їй енергією та творчим підходом до справи успішно вирішить вкрай важливі і складні завдання з реформування охорони здоров'я і виправдає надії Президента та уряду на докорінне поліпшення медичного обслуговування населення», ― сказав Микола Азаров на засіданні Кабінету міністрів.

Він додав: «Я щасливий, що здійснилася моя мрія, і в уряді, нарешті, з'явилася прекрасна жінка».

У свою чергу в Партії регіонів вважають, що Раїса Богатирьова є одним із найсильніших менеджерів у медицині. «Вона має залізну витримку, прагматизм, помножений на розумну компромісність, які допоможуть Раїсі Богатирьовій успішно продовжити реформування української системи охорони здоров'я», ― зазначила вчора депутат Олена Бондаренко. Вона також висловила радість, що в Кабінеті міністрів з'явиться представниця прекрасної статі.

Як повідомлялося, Віктор Янукович 14 лютого звільнив Раїсу Богатирьову від посади секретаря РНБО, яку вона займала, і призначив її на пост віце-прем'єра ― міністра охорони здоров'я.

Свою трудову діяльність Богатирьова розпочала у 1970 році швачкою-мотористкою на Краматорській швейній фабриці. Після закінчення медінституту в 1977 році, працювала 2 роки лікарем-інтерном у горлівській міськлікарні №2. У 1979 році перейшла в медсанчастину №3 заводу «НКМЗ» міста Краматорська, де пропрацювала один рік акушером-гінекологом. Наступні 10 років працювала в Центральній міській лікарні Краматорська акушером-гінекологом і була заступником головлікаря.