• Українська опозиція об'єднується

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 23 січня 2012 року
Лідери опозиційних партій України оприлюднили «Угоду про спільні дії об'єднаної опозиції». Текст документа був озвучений на Софійській площі столиці 22 січня на мітингу, приуроченому Дню Соборності та Свободи України. 
Українська опозиція об'єднуєтьсяСпочатку лідери опозиційних сил привітали присутніх зі святом, а потім зачитали маніфест. Серед присутніх був голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок, заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов, лідер партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк, глава УСДП Наталія Королевська, лідер партії «Удар» Володимир Кличко, голова «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко, голова «Європейської партії України» Микола Катеринчук та інші.
Документ закликає до «спільних дій у звільненні політв'язнів» і до боротьби з «діючим режимом». Тепер опозиція буде координувати свої дії на парламентських виборах у рамках підписаної угоди, повідомляє джерело.
Опозиційні партії також сформують спільний список кандидатів у народні депутати по мажоритарних округах на парламентські вибори 2012 р.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...