ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Чоловік Юлії Тимошенко засновує в Чехії «Батьківщину»

Велика Епоха
Чоловік екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, який 6 січня отримав політичний притулок у Чехії, засновує в Празі Міжнародну громадську організацію «Батьківщина», документи на реєстрацію якої подав ще в грудні 2011 року. Про це він повідомив вчора Радіо Свобода.

Олександр Тимошенко. Фото: ru.tsn.ua
Олександр Тимошенко. Фото: ru.tsn.ua
Олександр Тимошенко сказав, що робота Міжнародного громадського об'єднання «Батьківщина» буде спрямована в основному на аналіз і висвітлення в зарубіжних виданнях діяльності нинішньої влади. Також організація має намір вести постійне спостереження за дотриманням прав людини, принципів демократії та свобод громадян в Україні.

«Режим Януковича ― це не український народ. Це купка бандитів, одягнених у „Бріоні“, які через маніпулювання українським законодавством забезпечили абсолютну владу в країні. Вони грабують і обдурюють український народ», ― заявив він.

Олександр Тимошенко також зазначив, що народ голосував за партійні фракції Президента, а не обирав «тушок» депутатами і главу держави з такими повноваженнями. Бізнесмен упевнений, що в країні відбувся конституційний переворот через зраду окремих депутатів.

За словами Олександра Тимошенко, Янукович запроторив його дружину та інших політв'язнів у в'язниці, а сам зі своїми синами і наближеними, в числі яких Льовочкін, Фірташ, Хорошковський та Кузьмін, грабують український народ.