ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Apple судитиметься з китайською компанією In Icons за випуск ляльки «Стів Джобс»

Велика Епоха

Корпорація Apple має намір подати позов на китайську компанію In Icons за випуск пластикової ляльки «Стів Джобс» висотою 30 см.

Фото: iphones.ru
Фото: iphones.ru
Американська компанія наполягає на тому, що образ глави їхньої корпорації належить їй, і готова вирішити цей спір судовим шляхом, пише The Telegraph.

Джерело зазначає, що лялька Стів Джобс іде в комплекті з синіми джинсами, чорною водолазкою, кросівками, чорним шкіряним ременем, парою чорних шкарпеток, окулярами, кільцем і двома яблуками, одне з яких надкушене. Також до іграшки додається барний табурет, на якому Джобс сидів під час презентацій своїх новинок, і три пари рук із жестами, що найчастіше використовував Джобс.

Сайт eBay уже продає на інтернет-аукціоні такі ляльки вартістю $135 за комплект. Також тут можна окремо придбати іграшкові iPhone та першу модель Mac. Початок же продажів іграшки в роздріб заплановано на лютий 2012 року за ціною $99.

У світлі цих подій Apple направив письмове звернення до In Icons, попередивши, що будь-яка іграшка, яка буде нагадувати бренд їхньої компанії, ім'я засновника або зовнішній вигляд їхньої продукції, є кримінальним злочином. Реакція китайського виробника поки невідома.

Стів Джобс, Стів Возняк і Рональд Уейн заснували компанію Apple у 1976 році. У 1985 році Джобс покинув компанію через розбіжності в поглядах із керівниками, але повернувся через 12 років у якості генерального директора. Під його керівництвом випущені такі успішні продукти Apple, як плеєр iPod, планшет iPad і смартфон iPhone. Помер Стів Джобс 5 жовтня 2011 року.