ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Тимошенко перемістили у в'язницю в Харківській області

Велика Епоха
Тюремники підтвердили, що колишній прем'єр Тимошенко вранці в п'ятницю була відправлена в Харківську область для відбування покарання, повідомляє державна пенітенціарна служба України (ДПС).

Тимошенко. Фото: AFP/Getty Images
Тимошенко. Фото: AFP/Getty Images
Тюремники повідомили, що Тимошенко повезли в окремо виділеному комфортному мікроавтобусі з усіма зручностями, включаючи біотуалет, умивальник і два дивани.

ГПС також спростувала повідомлення про нібито таємне переміщення Тимошенко в інвалідному візку, стверджуючи, що у колишнього прем'єра стабільний стан здоров'я.

ГПС повідомляє, що Тимошенко відправлена до пенітенціарної установи у зв'язку з набранням чинності вироку, винесеного Печерським районним судом, згідно з яким їй призначено 7 років в'язниці за газову угоду з Росією у 2009 році.

У свою чергу, прихильники Тимошенко заявили, що, переміщаючи її у в'язницю, влада порушує судові рішення, зокрема рішення у зв'язку з другим арештом, згідно з якими колишньому прем'єру потрібно перебувати в слідчому ізоляторі, а не у в'язниці.

Сергій Власенко, захисник екс-прем'єра, сказав, що в четвер ніяких офіційних документів про переміщення Тимошенко не було. Він вважає, що влада віддала усний наказ про зміну місця ув'язнення головного політичного суперника Президента Україна Віктора Януковича, повідомляють українські інформагентства.