• Тимошенко перемістили у в'язницю в Харківській області

  • Володимир Петров | Велика Епоха
    П'ятниця, 30 грудня 2011 року

Тюремники підтвердили, що колишній прем'єр Тимошенко вранці в п'ятницю була відправлена в Харківську область для відбування покарання, повідомляє державна пенітенціарна служба України (ДПС).

Тюремники повідомили, що Тимошенко повезли в окремо виділеному комфортному мікроавтобусі з усіма зручностями, включаючи біотуалет, умивальник і два дивани.

ГПС також спростувала повідомлення про нібито таємне переміщення Тимошенко в інвалідному візку, стверджуючи, що у колишнього прем'єра стабільний стан здоров'я.

ГПС повідомляє, що Тимошенко відправлена до пенітенціарної установи у зв'язку з набранням чинності вироку, винесеного Печерським районним судом, згідно з яким їй призначено 7 років в'язниці за газову угоду з Росією у 2009 році.

У свою чергу, прихильники Тимошенко заявили, що, переміщаючи її у в'язницю, влада порушує судові рішення, зокрема рішення у зв'язку з другим арештом, згідно з якими колишньому прем'єру потрібно перебувати в слідчому ізоляторі, а не у в'язниці.

Сергій Власенко, захисник екс-прем'єра, сказав, що в четвер ніяких офіційних документів про переміщення Тимошенко не було. Він вважає, що влада віддала усний наказ про зміну місця ув'язнення головного політичного суперника Президента Україна Віктора Януковича, повідомляють українські інформагентства.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...