• Балога хоче об'єднати МНС із МВС

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 12 грудня 2011 року
Міністр надзвичайних ситуацій України Віктор Балога вважає, що відповідно до європейського стандарту необхідно об'єднати МНС із МВС, повідомляє прес-служби МНС України.
Віктор Балога«У країні має бути одне відомство, яке б займалося безпекою людей. Злиття міністерств внутрішніх справ та надзвичайних ситуацій для мене є завданням майбутнього року. Зараз ми опрацьовуємо всі пропозиції для подання на розгляд Президентові. Сподіваюся, він прийме наше рішення», ― сказав міністр.
У той же час Віктор Балога підбив підсумки реформи системи МНС України в поточному році. Він зазначив, що вона торкнулася всіх структур міністерства. Зокрема, сил цивільного захисту, пожежників, рятувальників, техногенників, структури управління Зоною відчуження, метеорологів, профосвіти та ін.
«Рік тому у МНС була явно надмірна вага і порушена координація руху. У підрозділах забезпечення ми, перш за все, зменшили штат і скоротили зайві посади начальників. Впорядкували структуру управління, об'єднавши схожі за завданням підрозділи та ліквідувавши дублюючі ланки», ― зазначив міністр.
Крім того, МНС передало підвідомчі йому навчальні заклади в управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, а також упорядкувало управління в регіонах.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...