• Броніслав Коморовський натякнув Януковичу на звільнення Тимошенко

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 29 листопада 2011 року
Учора під час візиту до Києва президент Польщі Броніслав Коморовський недвозначно заявив, що перебування українського екс-прем'єра Юлії Тимошенко у в'язниці може стати перешкодою в підписанні Угоди про асоціацію України та ЄС.
Польський лідер сказав, що сподівався на ухвалення поправки до законодавства України, в рамках яких Тимошенко змогла б отримати свободу і не вважатися злочинницею. У цьому контексті він висловив сподівання, що справа екс-прем'єра якомога менше буде впливати на результат переговорів України з Європейським Союзом.
«Я знаю, що в країнах-членах ЄС і в суспільстві цей процес викликає багато емоцій. Є важливі справи, але є й дуже важливі справи. Європейська інтеграція України, безумовно, найважливіша справа, але й справа Тимошенко — важлива. Тому потрібно її вирішити таким чином, щоб створити прийнятну оцінку України країнами ЄС, які будуть парафувати Угоду про асоціацію та включати її в зону вільної торгівлі», — сказав Коморовський на брифінгу з Президентом України Віктором Януковичем і журналістами, пише УП
«Думаю, що потрібно знайти дійсний і прийнятний вихід з цієї ситуації, а не використовувати наявні труднощі між Україною та ЄС лише у політичних цілях», — сказав польський президент.
У відповідь Віктор Янукович тільки пообіцяв, що Юлії Тимошенко в ув'язненні надаватимуть медичну допомогу на європейському рівні.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...