• У Могильова відбулася розмова з Джемілєвим

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 10 листопада 2011 року
Прем'єр-міністр Криму Анатолій Могильов і голова Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв вчора провели діалог із приводу актуальних проблем кримчан, з метою забезпечення громадянської згоди в автономії, повідомляє прес-служба Головного управління інформаційної політики Ради міністрів АР Крим.
На зустрічі також були присутні народний депутат Борис Дейч і перший заступник голови Меджлісу Рефат Чубаров.
У ході переговорів А. Могильов зазначив: «Крим багатонаціональний і стабільність на півострові залежить від міжнаціональної згоди. Ми повинні її зміцнювати, а домогтися цього можна лише шляхом відкритого і конструктивного діалогу».
Зі свого боку Джемілєв висловив думку Меджлісу по ряду нагальних кримських проблем в числі яких: справедливе наділення жителів Криму земельними ділянками, а також міжконфесійні та міжнаціональні відносини.
Ще у вівторок увечері, 8 листопада Джемілєв промовив в ефірі «5 каналу» свої побоювання з приводу потурання новопризначеного прем'єра екстремістським угрупованням на півострові: «Якщо він (Могильов, прим. ред.) буде знаходити спільну мову, так само як і знаходив раніше, будучи тут начальником міліції, то можна уявити, до чого це призведе. Правильно був згаданий листопад 2007 року, коли проти беззбройних людей застосовувалася вогнепальна зброя. Зараз справа навіть не в тому, що Могильов її застосовував, а в тому, що він відкрито в пресі виступив з виправданням сталінських злочинів проти кримськотатарського народу, які здійснював Сталін у 1944 році».
Раніше глава Меджлісу вже вимагав від Могильова вибачень із приводу вищевикладеного висловлювання в ЗМІ, а також засуджував дії «могилевської міліції» зі звільнення плато Ай-Петрі від незаконних торгових точок.
Зазначимо, після призначення 8 листопада на посаду прем'єра Криму, Анатолій Могильов сказав журналістам, що його висловлювання про депортацію кримських-татар були розтлумачені невірно.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...