• Світу загрожує гостра нестача жінок

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 9 листопада 2011 року
Сьогодні демографи стурбовані тим, що в останні роки у світі народжується дуже мало дівчаток.
Експерти вважаютьЕксперти вважають, що вже в найближчі десятиліття нестача жінок може позначитися на всьому людстві не менш відчутно, ніж глобальне потепління. Так, у світі в середньому на кожні 100 дівчаток припадає новонароджених до 106 хлопчиків, пише видання The Telegraph
До таких країн належать: Індія та В'єтнам, де на 112 хлопчиків доводиться 100 дівчаток, Китай, де на 120 хлопчиків народжується 100 дівчаток, Азербайджан, Боснія, Грузія і Сербія. Виняток, де народжується більше дівчаток, становлять лише декілька країн.
В Індії, наприклад, сім'ї традиційно хочуть, щоб у них перший народився хлопчик. Доходить навіть до того, що коли УЗД показує дівчинку, то батьки вирішують робити аборт.
Світова статистика показала, що щорічно в результаті абортів гинуть близько 160 млн ембріонів-дівчаток. У зв'язку з цим влада Індії та Китаю заборонили аборти, мотивовані статтю дитини, однак цього закону майже не дотримуються.
У Китаї нестача дорослих жінок призвела до того, що китайська чоловіча половина в пошуках наречених стала емігрувати до Кореї та до В'єтнаму, або шукати сімейного щастя на Заході. У цьому холостякам частково сприяє Інтернет, де чоловіки через сайти знайомств заводять зв'язок з іноземками і пізніше вмовляють їх переїхати до Китаю.
Нещодавно експерти ООН опублікували документ, де в нерівномірному співвідношенні статей в світі викрили міграцію і проституцію, які значно зросли останнім часом. Конспірологи же пов'язують порушення жіночо-чоловічого балансу на планеті з новими війнам.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...