ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Києві націоналісти влаштували «публічний суд» над більшовизмом

Велика Епоха
Представники Конгресу українських націоналістів (КУН) встановили на Михайлівській площі в Києві пам'ятник «Ленін на колінах» і провели акцію «Публічний суд над комунізмом».

Націоналісти стратили Леніна в центрі Києва. Фото: bilozerska.livejournal.com
Націоналісти стратили Леніна в центрі Києва. Фото: bilozerska.livejournal.com
Гіпсовий вождь пролетаріату в малиновому піджаку та сірих брюках стоїть на колінах на символічному ешафоті, якого стратять до кінця суду, повідомляє Багнет.

Представники КУН звинувачують комунізм у масових репресіях, голодоморі, ГУЛАГу та інших таборах смерті, знищеннї української інтелігенції та православної церкви, розв'язанні другої світової війни та у співпрацї з нацистами. Учасники інсценованого «суду» вшанували жертв комуністичного режиму хвилиною мовчання.

«Ми вимагаємо від усіх органів влади очистити Україну від символів, назв і монументів тоталітарного режиму, в тому числі від пам'ятників Леніну. У столиці не повинен стояти йому монумент, хоча б тому, що Ленін ніколи не був у Києві, та за його розпорядженням були знищені тисячі українців», ― заявив представникам ЗМІ голова секретаріату КУН Володимир Манько.

Він також вважає, що день 7 листопада сьогодні повинен трактуватися як день пам'яті жертв комуністичного режиму, цитує Корреспондент.

У той же час глава секретаріату КУН закликає нинішніх комуністів одуматися і не допомагати олігархам з Партії регіонів проводити антисоціальну політику в країні.