• Свободівці завадили комуністам пройтися Хрещатиком і закидали яйцями

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 7 листопада 2011 року
Біля станції метро Хрещатик близько 30 представників ВО «Свобода» завадили комуністам пройтися колоною по Хрещатику. Вони влаштували бійку з прихильниками КПУ, які йшли у перших рядах, і відібрали три червоних прапори.

Прибічники «Свободи» також кидали в колону комуністів яйця і різні предмети в спробі зупинити несанкціонований рух. Коли бійка припинилася, «червоні» знову рушили далі, діставши вже маленькі прапорці з символікою СРСР. Але до них одразу підійшли міліціонери з вимогою заховати комуністичну атрибутику.

Під час руху демонстрантів КПУ в бік Майдану Незалежності, свободівці кілька разів намагалися зупинити їхню колону. Голова київської організації «Свобода» Андрій Іллєнко заявив: «Ми будемо контролювати виконання рішення суду, згідно з яким на Хрещатику заборонено проведення будь-яких акцій, у тому числі й акції КПУ. І якщо тут з'явиться червоний прапор або ж будь-яка колона комуністів, то ми відразу будемо апелювати до міліції», цитує Gazeta.ua.

Раніше, 4 листопада, Окружний адміністративний суд Києва заборонив проведення масових заходів 7 листопада на Майдані Незалежності та Хрещатику. Тим не менш, комуністам все ж вдалося пройтися колоною від Бессарабки до Майдану.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...