• У Києві біля посольства Кореї пройшла акція протесту проти депортації біженців

  • Юлія Рубцова | Велика Епоха
    Вівторок, 20 вересня 2011 року
В Києві 19 вересня біля посольства Південної Кореї послідовники духовного методу Фалунь Дафа провели акцію протесту проти «незаконної депортації китайських послідовників Фалунь Дафа, які проживають на території Південної Кореї».

Як стало відомо з джерел Інформаційного центру Фалунь Дафа, уряд Південної Кореї має намір депортувати з країни молоду сімейну пару послідовників учення, а також ще 53 людини, які практикують цей духовний метод.

Учасники заходу звернулися до уряду Південної Кореї з закликом не піддаватися наклепам і не сприяти переслідуванням, які здійснює уряд Китаю щодо практикуючих Фалунь Дафа (інша назва вчення — Фалуньгун). Вони тримали в руках плакати з написами: «Ні депортації біженців-послідовників Фалунь Дафа з Кореї до Китаю, де їм загрожують тортури і переслідування за віру».

Посольство Південної Кореї в Україні відмовилося коментувати ситуацію, що склалася.

Леві Броуд, виконавчий директор Інформаційного центру Фалунь Дафа, заявив в прес-релізі: «Ми закликаємо уряд Південної Кореї протистояти будь-якому тиску, що виходить від Комуністичної партії Китаю, і надати практикуючим Фалуньгун безпечне середовище для життя, без загрози зазнати переслідування».

Ні депортації біженців-послідовників Фалунь Дафа з Кореї до Китаю, де їм загрожують тортури і переслідування за віру

У Китаї з 1999 року проводиться політика переслідування і широкомасштабних репресій щодо послідовників Фалунь Дафа. Через свої переконання послідовники вчення без суду і слідства потрапляють в тюрми, де зазнають катувань і знущань, іноді до летального результату. Існують свідчення про випадки незаконного вилучення органів у живих практикуючих Фалуньгун з метою продажу.

Крім переслідування Фалунь Дафа, у Китаї зазнають гонінь й інші релігійні групи, у тому числі християни, тибетські буддисти і уйгури-мусульмани. Комуністична партія Китаю, за даними Інформаційного центру Фалунь Дафа, здіснює економічний тиск на інші країни, щоб змусити їхні уряди ігнорувати питання переслідування китайських послідовників Фалуньгун.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...