• Фестиваль військових оркестрів у Севастополі

  • Алла Лавриненко | Велика Епоха
    Понеділок, 13 червня 2011 року

У Севастополі з 10 по 12 червня пройшов парад військових оркестрів «Sevastopol Military Tatoo», що означає вільну подачу музичних творів з легкою витонченою часткою пустощів.

У святі військової музики і культури взяли участь дев'ять оркестрів з п'яти країн. Серед них: Національний президентський оркестр України, Оркестр Центру ВМІ ВМС України, Духовий оркестр національного університету цивільного захисту України, Оркестр Академії ВМС України імені П.С. Нахімова, Військовий оркестр Чорноморського флоту Росії, Оркестр Республіканської гвардії Алжиру, Оркестр французьких військ зв'язку, Оркестр суворовців московського військово-музичного училища, а також Зразково-показовий оркестр ЗС Республіки Білорусь.

Фестиваль розпочався 10 червня проходженням військових оркестрів центральними вулицями міста і виступом музикантів на відкритих естрадах і в парках Севастополя. В історичному місці на Михайлівській батареї 11 червня відбувся концерт за участю молодих талантів оперного мистецтва. Завершився фестиваль гранд-дефіле на мисі Кришталевому біля пам'ятника Матросу і Солдату.

Барвиста форма й особливості виконання кожного колективу надали виступам святковості і навіть екзотичності. Показати своє мистецтво стало можливим на імпровізованій величезній сцені на мисі Кришталевому, оточеному синьою гладдю моря на тлі сонця. Не припинялися оплески глядачів у відповідь на завзятість і майстерність, на музичні жарти і фантазію оркестрантів.

Фестиваль військових оркестрів викликає великий інтерес і привертає тисячі шанувальників. Захід приурочено до Дня міста і проходить традиційно на початку червня.

{mospagebreak}

{mospagebreak}

{mospagebreak}

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...