• «General Motors» не збирається позбавлятися від автокомпанії «Opel»

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 10 червня 2011 року

Новий голова компанії «Opel» Карл-Фрідріх Штраке спростував чутки про те, що генеральний директор американського концерну «General Motors» Ден Акерсон хоче продати не рентабельні підприємства на території Європи, в числі яких «Opel», повідомляє міжнародна ділова газета «Financial Times».

Фрідріх Штраке вважає, що ці чутки поширюють конкуренти-виробники, оскільки «Opel» знову почав домагатися успіху на ринку.

За статистикою асоціації виробників автомобілів у Європі, в I кварталі поточного року на фоні загального обсягу скорочення продажу автомобілів у Західній Європі на 3%, обсяг продажів «Опелів» на стільки ж відсотків збільшився. У цьому році 7,4% автомобільного ринку ведуть бренди «Opel» і «Vauxhall», у порівнянні з 7% минулого року.

За повідомленнями західних ЗМІ, корпорація «General Motors» не піде з європейського ринку, навіть якщо продасть «Opel». Одними з потенційних покупців даної компанії вважають: китайських автовиробників і німецький концерн «Volkswagen». Два роки тому її хотів купити канадсько-австрійський виробник «Magna» і російський «Сбербанк». Однак в останній момент «Opel» відмінила продаж.

Раніше компанія «Opel» повідомляла про намір вийти на рівень беззбитковості вже у нинішньому році, а в наступному – показати прибуток. Проте глава компанії Карл-Фрідріх Штраке зізнався, що для повного відновлення докризового стану потрібно близько п'яти років.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...