• Hyunday відзиває 190 тис. автомобілів

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    П'ятниця, 25 березня 2011 року
Адміністрація безпеки руху США (NHTSA) і компанія Hyunday повідомили про відкликання 190 тис. автомобілів типу седан марки Elantra, які були вироблені у період з 2007 по 2009 роки. Таке рішення було прийнято через помилку в роботі датчика ваги, яка може спричинити некоректне спрацювання подушки безпеки.
Модель Elantra, як і багато інших автомобілів, оснащена подушкою безпеки з датчиком ваги, яка визначає, дитина чи доросла людина знаходиться у передньому пасажирському сидінні. Коли на передньому сидінні дитина, спрацювання подушки безпеки у випадку зіткнення може завдати їй більше шкоди, ніж користі. Подушка безпеки також не повинна спрацьовувати у випадку, коли пасажирське місце вільне.

Причиною відкликання автомобілів Hyunday марки Elantra стала помилка у системі аналізу даних цього датчика ваги. Як виявилось, при його пошкодженні, скажімо хтось міг пролити на нього якийсь напій, це могло привести до спрацювання подушки безпеки незалежно від ваги пасажиру.

Загалом, близько 190 тис. автомобілів цієї марки, які були вироблені  у період з 14 липня 2006 року до 1 листопада 2008 року мають такий недолік. Крім того, 96 тис. цих автомобілів мають іншу проблему, коли подушка безпеки водія може спрацювати у випадку, якщо його сидіння розташоване певним чином.

Ці проблеми стосуються тільки автомобілів Hyunday Elantra призначених для американського ринку. Автомобілі цієї марки, які було вироблено для ринку Росії, України та інших європейських країн не було оснащено датчиком ваги.

У квітні цього року компанія Hyunday планує офіційно почати відкликання проблемних автомобілів  і повідомити власників цих автомобілів про безкоштовне усунення вказаних недоліків.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...