• Україна - шоста серед країн, де може статися дефолт

  • Середа, 9 березня 2011 року
Через стрімке зростання зовнішнього боргу, Україна потрапила в список країн, в яких у найближчому майбутньому може статися дефолт.

Експерти видання Business Insider склали рейтинг із 18 країн, яким загрожує дефолт. Україна зайняла в списку 6 місце. Оцінки проводилися на основі розміру зовнішнього боргу, політичної та фінансової стабільності.
 
На першому місці опинилася Венесуела через велику ймовірність неповернення урядом боргів, тому що в країні істотно скоротився видобуток нафти.
За нею слідує Греція, де спроби регулювання урядом економіки населення зустріло протестами і масовими заворушеннями.
 
На третьому місці через високу інфляцію стоїть Аргентина. На четвертому - Ірландія, яка дотепер переживає наслідки банківської кризи. За нею слідує Португалія, яка вже цього року повинна погасити борг у розмірі 20 млрд євро.

Україну експерти поставили у списку на 6 місце. Великий розмір зовнішнього боргу, який експерти Світового банку оцінили в розмірі 82% ВВП і сповільнення зростання економіки, поставили країну перед загрозою дефолту.

Через неспокійне становище всередині країни в рейтинг також потрапили Єгипет, Лівія і Бахрейн.

На думку американських фахівців, дефолт також загрожує Іспанії, Болгарії, Хорватії, Румунії, Литві та Угорщині. У всіх цих країнах спостерігається проблеми в банківському секторі, а також висока інфляція і політична нестабільність.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...