• Президент скасував голограми на документах

  • П'ятниця, 4 березня 2011 року
Учора Президент України В. Янукович підписав указ про скасування голографічних знаків на бланках суворої звітності, інших документів і товарних груп. Про це стало відомо з Адміністрації Президента.

Попередній указ Президента від 15 листопада 2000 № 1239 «Про захист документів і товарів голографічними захисними елементами» втратив свою силу.

 
Рішення про відновлення державного контролю над виробництвом захисних знаків і документів суворої звітності було прийнято 9 лютого ц.р. Кабінетом міністрів.

Такий крок з боку уряду обумовлений наміром зменшити фінансове навантаження на суб'єктів господарювання, говориться в пояснювальній записці до проекту, котрий готувався з листопада минулого року. Більш того, законодавство не зобов'язує ставити голограми на документах і товарах. Постанова про обов'язковість голограм була прийнята Кабінетом міністрів і указами екс-президента.

Для довідки. В Україні виготовлення різноманітних голограм (всього 88 видів) для бланків суворої звітності монополізував концерн ЄДАПС. Щорічно він продавав державі голограми на мільйони гривень.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...