• Україну очікує нова акція протесту

  • Понеділок, 17 січня 2011 року

У сніговий ранок 17 січня Київ знову очікує акція протесту, заявив напередодні Олександр Данилюк, лідер цивільного руху «Загальна справа». Політичні репресії проти активістів Майдану-2 і членів патріотичних організацій, що підтримували протест підприємців, знову підігріли гарячі почуття українців, які готові виконати свій громадянський обов'язок біля Адміністрації Президента.

За словами Данилюка, він був викликаний на допит 17 січня на 9.00 слідчим управлінням ГУ МВД в Києві. На годину пізніше побачення із слідчими МВС призначене іншому лідерові акції протесту, народному депутату Михайлу Волинцю.

Як заявив Данилюк, 17-го січня о 10 годині ранку під Адміністрацією Президента на Банковій відбудеться акція протесту проти політичних переслідувань учасників Майдану-2 і патріотичних організацій, що підтримали цю цивільну акцію.

І Данилюк, і Волинець вважають, що такий час допиту, на який їх викликали, має на меті принаймні тимчасово залишити акцію протесту без «голови».

«Це примітивний крок, що яскраво показує, як ця влада побоюється будь-яких масових хвилювань. Акція протесту все одно відбудеться, і моя або пана Волинця тимчасова відсутність на ситуацію аніскільки не вплине, — підкреслив Данилюк. — Це протест, що самоорганізовується. Люди виходять з чіткими і зрозумілими гаслами, що не вимагають перекладу. У влади є останній шанс, щоб покласти край свавіллю міліції».

У своєму особистому блозі лідер акції протесту звертається до опозиції із закликом до об'єднання.

Євген Сковорода. Велика Епоха, Україна

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...